Wie zijn wij?

Scouting staat voor uitdaging! Scouting biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. Al vanaf 4.5 jaar ben je welkom bij Scouting. In heel Nederland zijn er al zo’n 90.000 jeugdleden die worden ondersteund door meer dan 25.000 vrijwilligers! Ook in Munstergeleen is er een enthousiaste en grote scoutinggroep!

Wij zijn een van de vele scoutinggroepen in het land en bieden wekelijks plezierige vrijetijdsbesteding voor uw kind. Onze scouts leren van uit een positieve houding leiding te nemen, initiatieven te ontplooien, klaar te staan voor een ander en respect te hebben voor elkaar en de omgeving. Naast beweging, sport en spel organiseren nog vele andere activiteiten waarin scouts zich kunnen ontwikkelen. Zo kunnen de jeugdleden leren samenwerken, het buitenleven ontdekken en worden ze uitgedaagd om hun eigen grenzen te verleggen. Dat alles met eigen leeftijdsgenoten! Onze vereniging bestaat uit meer dan 120 jeugdleden die worden ondersteund door ruim 40 vrijwillige staf- en kaderleden. Vele oud-leden dragen ons nog steeds een warm hart toe!